Ana Sayfa Rezervasyon Sipariş Hakkında Yol Tarifi İznik İletişim

Kullanım Koşulları

İznik Karçiçeği Lokanta
1. http://www.iznikkarcicegi.com internet sitesi ve site içerisindeki tüm içerik ve dokümanlar Karçiçeği`ne aittir. Web site yöneticisinin izni haricinde kopyalanamaz, değiştirilemez.

2. Web sitemiz, müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek ve yemekler hakkında bilgi vermek amacıyla yayınlanmakta olup, site üzerinden herhangi bir satış yapılması söz konusu değildir. Bu bağlamda gerek site içerisindeki içerik ve sayfalardan gerekse yapılan siparişlerden doğabilecek her türlü sorumluluklar ve sorunlar kullanıcıya aittir. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilerin hatalı olduğu ya da bu bilgilerden dolayı zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.

3. Web sitemiz virüs ve benzeri zararlı yazılımlardan temizlenmiş olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olsa bile, net güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu bağlamda, http://www.iznikkarcicegi.com web sitesinin kullanılması nedeniyle oluşabilecek tüm hata ve sorunlardan kullanıcı sorumludur.

4. Karçiçeği, sitenin içeriğini istediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da bitirme ve http://www.iznikkarcicegi.com web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. Karçiçeği, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti vermemektedir.

5. Karçiçeği, web sitesinde sadece kendisine ait sosyal medya bağlantılarını kullanmakta olup, bunun haricinde farklı bağlantılar yada çerezler kullanmamaktadır. Kısacası kullanıcının kendi iradesiyla girdiği bilgiler haricinde hiç bir bilgi ve kaydı saklamamaktadır.

6. Bu sitede yayınlanan tüm logolar ve resimler hiçbir şekilde kopyalanamaz ve kullanılamazlar. Karçiçeği, http://www.iznikkarcicegi.com web sitesinde, "Kullanım Şartları"nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.
Ana Sayfa Gizlilik Lokantamız Kullanım Koşulları Neredeyiz heykel yapımı
Kullanım Koşulları

İznik Facebook İznik İnstagram İznik Whatsapp